181024 nadiya 0Запорізьке АТ «Мотор Січ» на виставці «Зброя та Безпека-2018», що проходила у Столиці з 9 по 12 жовтня цього року,  представило перший вертоліт власної розробки МСБ-2 «Надія». Вітчизняна машина піде у серію вже в наступному році.

 

 

 

Українська машина отримала новий редуктор, розроблений запорізькими фахівцями, новітні двигуни АІ450М потужністю 465 к.с. та нову авіоніку. Понад 50% відсотків вертольоту зроблено з вуглепластику, що дозволило значно знизити вагу та істотно збільшити технічні характеристики.

 

Новина по темі: У НАСТУПНОМУ РОЦІ ПОЧНЕ СЕРІЙНО ВИГОТОВЛЯТИСЯ ПЕРШІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВЕРТОЛІТ МСБ-2 «НАДІЯ»


МСБ-2 здатен піднімати на тонну ваги більше, ніж його попередник Мі-2. Скоропідйомність «Надії» краща на 50%. Також опрацьовуються нові можливості по оснащенню машини лебідкою й перевезенню вантажів на зовнішній підвісці та створенню медичної версії вертольоту.

 


Варто зазначити, що вертоліт, який «Мотор січ» представило на виставці вже літав на висоті 7 тисяч метрів, що є рекордом для вертольотів такого класу.

 

Новина по темі: У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ «МОТОР СІЧ» ЗАПУСТИТЬ ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ГВИНТІВ ДЛЯ ВЕРТОЛЬОТІВ

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

181024 nadiya 1

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

Новина по темі: ДП «АНТОНОВ» ПРЕДСТАВИЛО ПРОЕКТ СТРАТЕГІЧНОГО УДАРНОГО БЕЗПІЛОТНИКА (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues