181024 termobar 0На нещодавній виставці «Зброя та Безпека-2018», що пройшла у Києві 9-12 жовтня ц.р., ТОВ Науково-Виробнича Фірма «Адрон» представила свої останні розробки у сфері створення новітніх термобаричних боєприпасів вітчизняного виробництва. Були представлені як боєприпаси для застосування у Сухопутних військах (ручні гранати, бойові частини для РПВ та РПГ), так і БЧ для ударних БПЛА-камікадзе та коригованих авіаційних бомб.

 

 

 

Спеціалісти «Адрон» розробили термобаричні боєприпаси 4 покоління. Вони створені на основі декількох розроблених НВФ рецептур. Крім того, в Україні вже освоєні технології їх серійного виготовлення.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРЕНІ КОРИГОВАНІ АВІАЦІЙНІ БОМБИ, ЗДАТНІ ПРОЛЕТІТИ ДО 30 КМ ТА УРАЗИТИ ЦІЛЬ З ПОХИБКОЮ НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО МЕТРА (ВІДЕО)

 

Варто зазначити, що розробникам вдалося домогтися у своїх виробах значного зростання так званого «тротилового еквіваленту». Якщо в радянському вогнеметі «Джміль» 3 покоління він становить 1,2%, то у нових розробках «Адрон» цей показник складає 2,7%, а в перспективних рецептурах він виросте до 3% (при максимальному показнику для таких боєприпасів 3,2%).

 

 

Як розповіли представники компанії, термобаричні ручні гранати їхньої розробки вже пройшли державні випробування й скоро будуть прийняті на озброєння ЗСУ. Вага бойової частини такої типової циліндричної гранати складає 300 грамів (для моделі РГТ-27С2). Підриву такого боєприпасу достатньо для знищення всіх, хто сидить у типовому доті, дзоті чи кімнаті (обсяг ураження 15 кубічних метрів).

 

181024 termobar 4

 

Крім того, було розроблено аналогічні гранати (РГТ-27С) для знищення піхоти в окопах. Вони мають не звичну форму циліндру, а прямокутну, що забезпечує зону ураження в горизонтальній площині, а не у сферичній, як у стандартної гранати. З таких боєприпасів також зручно робити фугаси та розтяжки. Крім того, ця граната оснащується магнітним пояском, завдяки чому може «прилипати» до сталевих поверхонь (наприклад до бронетехніки чи автотранспорту). Гранати такої форми також зручні при застосуванні у гірскій місцевості, оскільки не котяться. Цей боєприпас створений, в першу чергу, для десанту та спецпідрозділів.

 

181024 termobar 1

 

В термобаричній частині для нового вітчизняного вогнемета РПВ-16 знаходиться близько 2,5 кг діючої речовини. Зона ураження у будівлях при детонації такого термобаричного пострілу складає 30 кубічних метрів.

 

181024 termobar 2

 

Також НВФ «Адрон» презентувала термобаричні бойові частини для ударних україно-польських дронів-камікадзе Warmate (1,5 кг) і Warmate 2 (4,8 кг) та для коригованих авіаційних бомб.

 

181024 termobar 3

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ДНДІ ХІМІЧНИХ ПРОДУКТІВ НАЛАГОДИВ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО РЕАКТИВНОГО ПІХОТНОГО ВОГНЕМЕТА РПВ-16

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» проходили у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues