181025 l39 00Черговий навчально-бойовий літак L-39М1 модернізував для українських Повітряних сил Одеський авіаційний завод. Вчора вдень машина здійснила перший випробувальний політ.

 

 


За першими випробуваннями, як повідомляє Defense Express, слідкували кореспонденти видання «Думська».

 

Після невеликого ранкового дощу літак викотили з воріт підприємства на Шкільний аеродром, і випробувачі підняли його в повітря.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ДВА МОДЕРНІЗОВАНИХ ВИНИЩУВАЧА МІГ-29МУ1

 

Це вже четверта «Елка» (так ласкаво називають літак заводчани), модернізована на одеському заводі в нинішньому році. Всього держоборонзамовленням передбачено випуск п'яти літаків цього типу.

 

181025 l39 1

 

Навчально-бойові «Елкі» збирають на підприємстві зі старих бортів ще радянських часів L-39С. Але вік машин ні про що не говорить: все вони мали порівняно невеликий наліт. Після повного розбирання - буквально до гвинтика - їх знову збирають, змінюють застаріле обладнання і модернізують до рівня L-39М1. Двигуни літаків також повністю розбирають, і вони проходять повний цикл відновлювальних робіт.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗАВОД «НАРП» ЦЬОГОРІЧ ПЕРЕДАВ ЗСУ ВІДНОВЛЕНІ СУ-24МР ТА ІЛ-76МД (ВІДЕО)

 

Після декількох випробувальних польотів цю машину передадуть в одну з бригад тактичної авіації ЗСУ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues