181025 kozak 0ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» на виставці «Зброя та Безпека-2018» продемонструвало нову версію відомої київської бронемашини «Козак-2» створену відповідно до вимог Десантно-штурмових військ ЗСУ та Сил спеціальних операцій.

 

 


Козак 2м-1 має нижчу незалежну підвіску, він менший за габаритами ніж попередник та має кращі технічні характеристики по швидкості, запасу ходу, а також протимінній стійкості та кулезахисту (рівень STANAG 2).

 

Новина по темі: НВО «ПРАКТИКА» СТВОРИЛА КОМФОРТНИЙ САНІТАРНИЙ ЕВАКУАТОР НА БАЗІ МОДЕРНІЗОВАНОГО БТР-60 (ВІДЕО)


Машина може комплектуватися або баштою відкритого типу (з кулеметом ПКТ 7,62 мм чи НСВТ 12,7 мм) або з бойовими модулями різного призначення, залежно від потреб замовника. «Козак 2м-1» здатен до перевезення 8-9 чоловік при максимальній швидкості 110 км/год на дальність понад 1000 км.

 


Представники компанії повідомили, що зразок пройшов визначальні відомчі випробування та допущений до експлуатації в Збройних силах України. Одразу по закінченню виставки, цю машину відправили на проведення державних випробувань в повному обсязі для прийняття на озброєння ЗСУ.

 

Новина по темі: КВП «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПРЕДСТАВИЛО ВОСЬМУ МОДИФІКАЦІЮ СБА «ВАРТА» (ВІДЕО)

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

181025 kozak 1

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues