181027 ZRK 0На державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області продовжується польовий вишкіл особового складу бойових обслуг підрозділів зведеного зенітного ракетного полку, підготовка озброєння та військової техніки до проведення бойових стрільб підрозділів, озброєних зенітними ракетними комплексами С-300П та контрольних льотних випробувань зенітних керованих ракет ЗРК С-300В1 та С-125М1.

 

 


Про це, як повідомляє Defense Express, сповістили у прес-центрі повітряного командування «Схід».

 

Тактичні навчання з бойовою стрільбою проводяться із залученням бойових обслуг підрозділів зенітних ракетних військ, які виконують завдання бойового чергування у різних регіонах України.

 

Новина по темі: ЗЕНІТНІ РАКЕТНІ ВІЙСЬКА ОТРИМАЮТЬ МОДЕРНІЗОВАНІ КОМПЛЕКСИ «БУК» ТА НОВІ РАКЕТИ

 

Крім того, у заході беруть участь курсанти п’ятого курсу Харківського національного університету Повітряних Сил ЗС України. Курсанти-випускники за допомогою досвідчених офіцерів-зенітників набувають практичного досвіду з орієнтування та топоприв’язки станцій, маскування ОВТ на бойових позиціях, проведення контролю функціонування, налаштування параметрів бойової техніки та інших заходів під час підготовки до виконання бойових стрільб.

 

181027 ZRK 1

 

Варто нагадати, що раніше повідомлялось про плани керівництва Збройних Сил України посилити протиповітряну оборону країни за рахунок зенітних ракетних комплексів, які раніше були виведені з бойового складу. Для цього збирались повернути до строю полк ЗРК «Тор», два полки С-125, два полки ЗРК «Куб» і бригаду С-300В1. Перевірка відновлених комплексів з практичними стрільбами анонсувалась на другу половину осені цього року.

 

Новина по темі: КБ “ПІВДЕННЕ” ЗАПАТЕНТУВАЛО НОВУ ЗЕНІТНУ РАКЕТУ. ВІДЕО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues