181029 novator 0КВП «Українська бронетехніка» під час XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека -2018», що проходила у столиці України з 9 по 12 жовтня цього року, презентувала модернізовану версію спеціалізованого бронеавтомобіля «Новатор» 4х4, озброєного протитанковим ракетним комплексом «Стугна-П».

 

 


Вітчизняне СБА виготовлено на базі популярного шасі Ford 550 зі значними модернізаціями. Машина розроблена відповідно до потреб та побажань спецпідрозділів Національної гвардії та Збройних сил України.

 

Новина по темі: «КВП «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПРЕДСТАВИЛО ВОСЬМУ МОДИФІКАЦІЮ СБА «ВАРТА» (ВІДЕО)


Завдяки інноваційним технічним рішенням, українській компанії вдалося врівноважити навантаження на вісі машини рівномірно. Це дозволяє «Новатору», при масі у 9 тонн, розганятися до швидкості у 140 км/год. Крім того, авто має не тільки стандартний бронезахист кабіни від куль калібру 7,62х39, а й бронювання моторного відсіку. При цьому, СБА має корисне навантаження не 800 кг (як у звичайних світових аналогів такого класу), а близько 2 тонн.

 


У базовій версії у вантажному відсіку розміщено місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. Три борти вантажного відсіку відкидаються. Бокові борти легко знімаються для полегшення завантаження/розвантаження та перевезення вантажів різного розміру. Проте, варіант, що був представлений на виставці, перетворений на мобільну та потужну вогневу точку, завдяки оснащенню «Новатор» 130-мм ПТРК «Стугна-П», розробки КБ «Луч».

 

181029 novator 2

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

181029 novator 1

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

181029 novator 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues