181102 antikorupczijni zahodi za mizhnarodnimi programami natoВ Міністерстві оборони України організовано виконання антикорупційних заходів за міжнародними програмами НАТО.

 

Про це 1 листопада ц.р., під час брифінгу повідомив заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Станіслав Коношук.

 

— В Міністерстві оборони організовано виконання антикорупційних заходів за трьома міжнародними програмами НАТО. За допомогою Міністерства оборони Королівства Норвегія триває розробка Проекту щодо зниження ризиків корупції в системі управління персоналом Міністерства оборони України, — зазначив Станіслав Коношук.

 

Формування доброчесності посадових осіб Міністерства оборони та Збройних Сил України здійснюється за сприяння оборонного відомства Великої Британії шляхом навчання на Вищих академічних курсах з питань запобігання корупції на базі Національного університету оборони за навчальною програмою Transparency International.

 

— У 2018 році за цією програмою підготовлено 753 особи керівного складу структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу, а також осіб відповідальних за організацію антикорупційної роботи в органах військового управління, — зауважив Станіслав Коношук.

 

Як він додав, до проведення занять залучаюся експерти оборонних відомств держав-членів НАТО, неурядової організації Тrаnsраrеnсу Іntеrnаtiоnаl, вітчизняні науковці та представники правоохоронних органів.

 

Публікація по темі: ВСТУП УКРАЇНИ ДО НАТО ЦІЛКОМ РЕАЛЬНИЙ – ПРЕЗИДЕНТКА ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ АЛЬЯНСУ

 

— Наразі розробляється он-лайн курс для дистанційного навчання за програмою Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції, — повідомив заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони України.

 

Крім того, триває підготовка до 4-го Міжнародного антикорупційного тижня. Тематика заходу стосуватиметься стану та перспектив запобігання корупції в секторі безпеки і оборони України, а також міжнародного досвіду в подоланні проблем протидії корупції.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues