181102 zbrojni sili ukraini ta respubliki moldovaВ середу, 31 жовтня, у Військовій академії (м. Одеса) відбулась зустріч начальника Генерального штабу — ГоловнокомандувачаЗбройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко із начальником Головного штабу — командувачем Національної армії Республіки Молдова бригадним генералом Ігорем Кутіє.

 

Про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

 

У ході зустрічі сторони обмінялися поглядами щодо актуальних питань регіональної безпеки та перспектив розвитку двосторонніх відносин між Україною і Республікою Молдова в оборонній сфері та обговорили поточну безпекову ситуацію в Європейському регіоні та безпосередньо навколо України.

 

Окремим пунктом порядку денного зустрічі були питання взаємодії у разі загострення безпекової ситуації в Придністров’ї.

 

181102 zbrojni sili ukraini ta respubliki moldova 4

 

— Приємно відзначити, що наші молдавські партнери так само як і ми оцінюють локальні й глобальні загрози сучасного безпекового середовища — зазначив під час зустрічі генерал армії України Віктор Муженко.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ТА МОЛДОВА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО МОДЕРНІЗАЦІЮ ТА ПОСТАЧАННЯ ОВТ

 

181102 zbrojni sili ukraini ta respubliki moldova 1

 

Начальник Головного штабу — командувач Національної армії Республіки Молдова бригадний генерал Ігор Кутіє підкреслив, що молдовська сторона зацікавлена у вивченні українського досвіду в галузі як індивідуальної підготовки, так і підготовки підрозділів.

 

181102 zbrojni sili ukraini ta respubliki moldova 3

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues