181111 korsar 0ДП Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром» представило оновлену версію легкого переносного протитанкового ракетного комплексу «Корсар». Модернізований ПТРК, на прохання бійців ЗСУ, отримав тепловізор, що відтепер дозволяє йому вражати цілі не лише вдень, а й вночі.

 

 

 

Як повідомив представник КБ «Луч» під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018», тепловізійна камера грецького виробництва дозволяє ефективно розпізнавати цілі на відстані до 1700 метрів.

 


«Перевага, у порівнянні з минулими роками, це також наявність тепловізора. Який, за численними проханнями хлопців, які безпосередньо користуються даними комплексами, був придбаний та поставлений», - повідомив інженер-конструктор «Луча» Микола Савченко.

 

Таким чином ПТРК «Корсар» здатен точно уразити ціль на відстані 2,5 км вдень та на 1,7 км в темну пору доби.

 

Новина по темі: ПРОВЕДЕНІ УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПТРК «БАР’ЄР-В» З ГЕЛІКОПТЕРА МІ-8МСБ-В


Нагадаємо, легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» калібру 107 мм призначений для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей та інших об’єктів, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, легкоброньованих об’єктів та вертольотів.

 

181111 korsar 1


Комплекс може застосовувати 2 типи ракет, що споряджені у транспортно-пускові контейнери (ТПК) - з тандемною кумулятивною (РК-3К) та осколково-фугасною (РК-3ОФ) бойовими частинами. При цьому бронепробиття РК-3К становить 550 мм за ДЗ.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИМ ПТРК «СКІФ» МОЖНА КЕРУВАТИ НАВІТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОСТОГО СМАРТФОНА (ВІДЕО)


Комплекс був прийнятий на озброєння у серпні 2017 року й поставляється в підрозділи ЗСУ. На даний час ПТРК активно застосовується українськими протитанкістами в бойових діях на Сході країни та отримав чимало позитивних відгуків.

 

181111 korsar 2

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ШВИДКА, БРОНЬОВАНА, НАДІЙНА ТА ОЗБРОЄНА СУЧАСНИМ ПТРК – СБА «НОВАТОР» ВІД КОМПАНІЇ «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» (ВІДЕО)

 

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

Новина по темі: 93 ОМБР ОТРИМАЛА НА ОЗБРОЄННЯ ВСЮДИХОДИ UTV З ПТРК «СТУГНА-П»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues