181113 obse 0Спостерігачі місії СММ ОБСЄ у день так званих «виборів» 11 листопада зафіксували на території непідконтрольних урядові України районів збільшення кількості озброєних бойовиків поряд з «виборчими дільницями», відключення мобільного зв’язку та прилавки з продуктами поблизу місць для «голосування». Також люди скаржились, що вони вимушені «голосувати», оскільки інакше можуть зіткнутися з негативними наслідками.

 

Цю інформацію, як повідомляє Defense Express, було оприлюднено в оперативному звіті СММ ОБСЄ.


У звіті підкреслюється, що Місія збирала інформацію про безпекову ситуацію в день, як повідомлялося, так званих «виборів» у непідконтрольних урядові районах Луганської та Донецької областей, проведення яких було анонсовано на 11 листопада.

 

Одна з «виборчих дільниць» в окупованому Донецьку 11 листопада 2018 року. На задньому фоні можна побачити машини з продуктами.


Так, 11 листопада в непідконтрольному урядові Донецьку команда Місії зафіксувала невелике збільшення присутності членів збройних формувань у деяких частинах центру міста. Спостерігачі бачили будівлі з табличками, на яких було написано «виборчі дільниці»; ззовні більшості таких будівель стояли 2–4 особи в повному бойовому спорядженні та з автоматами. Поблизу спостерігачі бачили прилавки, подібні на ті, які використовуються на ринках. За спостереженнями Місії, упродовж певного періоду часу не працювали мережі мобільного зв'язку (Vodafone та «Фенікс»).

 

181113 obse 1

Розпродаж дешевих харчів поряд з «виборчою дільницю» в окупованому Донецьку. 11 листопада 2018 року


У непідконтрольних урядові районах в обох областях під час розмови зі спостерігачами мирні жителі висловлювали своє занепокоєння через можливі наслідки для тих, хто «не проголосує». Мирні жителі по окремо ділилися своїми переживаннями щодо того, що люди відчували, що вони вимушені «голосувати», оскільки інакше можуть зіткнутися з затримками з виплатою заробітної платні або наданням послуг з охорони здоров’я в непідконтрольних урядові районах.

 

Новина по темі: О. ТУРЧИНОВ ПРО «ВИБОРИ» НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ: ЦЕЙ ЗЛОЧИН БУДЕ ПОКАРАНО


Нагадаємо, у неділю, 11 листопада ц.р., в так званих «республіках» пройшли незаконні «вибори» на яких очікувано «перемогли» нинішні ставленики Кремля - «в.о.» Денис Пушилін (60,85%) та «в.о.» Леонід Пасечник (68,3%). При цьому ЗМІ сепаратистів та РФ озвучили досить значний процент явки на «вибори» - 77% в так званій «ЛНР» та 80,1% в «ДНР».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues