181116 Avtotransportnik 0На початку осені ц.р. Збройні сили України отримали сучасну, розроблену та виготовлену в Україні, автомобільну цистерну для перевезення питної води АЦПВ-6.

 


Як повідомляє Defense Express, унікальну автомобільну цистерну з композитного матеріалу було розроблено та виготовлено  ПрАТ «Автотранспортник» з м. Фастів спільно з ТОВ «Компанія ТІТАЛ» з Києва на замовлення та у відповідності до технічного завдання Тилу ЗСУ.

 

181116 Avtotransportnik 1


АЦПВ-6 – це автомобільна цистерна ємністю 6 куб. м для перевезення питної води на шасі автомобіля МАЗ-5434. Резервуар автоцистерни виготовлено з композитного матеріалу, що відповідає чинним критеріям медичної безпеки. Три шари з різних матеріалів забезпечують виробу високі споживчі характеристики. Автоцистерна обладнана системою підігріву води в зимовий період і розрахована на експлуатацію в широкому діапазоні температур від - 45ºС до +40ºС.

 

181116 Avtotransportnik 2


За оцінками фахівців, АЦПВ-6 – це сучасний, зручний в експлуатації та надійний виріб, аналогів якому не існує навіть в арміях країн НАТО.

 

181116 Avtotransportnik 3

 

Як повідомляв Defense Express, раніше Корпорація «Богдан» достроково виконала контракт на виготовлення і постачання Збройним силам України санітарних автомобілів «Богдан 2251».

 

Довідка Defense Express:
ПрАТ «Автотранспортник» наразі є виробничим об’єднанням комплексного типу, основними напрямами діяльності якого є:
- авторемонтний – виготовлення та переобладнання автомобільної спецтехніки, сервіс з обслуговування техніки та надання послуг з її ремонту;
- автотранспортний – сервіс з доставки вантажів різних категорій автомобільним транспортом;
- логістичний – сервіс зі складування та відповідального зберігання вантажів.
ПрАТ «Автотранспортник» має певний досвід співпраці зі ЗСУ. Так, підприємство виготовляє для потреб ЗСУ одновісні фургони-причепи для перевезення продовольчих продуктів, виконує роботи з капітального ремонту автомобілів ГАЗ-66 (виріб ТДА-М).

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 70 ОДИНИЦЬ НОВОЇ ТЕХНІКИ ТА ОЗБРОЄННЯ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues