181120 NGU 0Вчора, на базі Бригади швидкого реагування НГУ стартували навчальні курси з користування приладами нічного бачення, наданими США в якості партнерської допомоги оперативним підрозділам Національної гвардії України.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Національної гвардії України.

 

Курси проводяться фахівцями збройних сил США, у рамках міжнародного співробітництва та допомоги українським військовим для відбиття російсько-терористичної агресії. Прилади нічного бачення третього покоління, що їх американська сторона передала Бригаді швидкого реагування НГУ, сьогодні знаходяться на озброєнні армії США та багатьох країн-членів НАТО. Пристрої мають водонепроникні характеристики та передбачені для кріплення на шолом та зброю.

 

«Для того, щоб користуватися нашими пристроями, необхідно в першу чергу розуміти специфіку їхнього застосування і знати технічні можливості противника», - стверджують американські фахівці.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ УСПІШНО ВИПРОБУВАЛИ ПЕРШИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ДРОН-КАМІКАДЗЕ (ВІДЕО)

 

«Ворог, озброєний навіть дешевими технічними засобами нічного спостереження, здатен перехитрити ненавченого бійця. Саме тому ми проводимо ці курси для воїнів Бригади швидкого реагування, щоб навчити їх, як правильно користуватися приладами нічного бачення в активному і пасивному режимах, яким чином уникати демаскування і перехитрити ворога. Ми впевнені, що після цих курсів у нацгвардійців не виникне жодних проблем із проведенням нічних операцій”.

 

181120 NGU 1

 

Ці прилади нічного бачення чудово зарекомендували себе в Іраку та Афганістані, а окремі зразки вже тривалий час використовуються українськими військовими в зоні проведення ООС.


Як раніше повідомляв Defense Express, українська армія увійшла в десятку найсильніших армій Європи.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues