181120 PESCO 019 листопада, Рада Європейського Союзу оприлюднила оновлений перелік оборонних проектів, що здійснені за програмою постійної структурної співпраці з питань безпеки та оборони – PESCO.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на офіційнй сайт Ради Європейського Союзу.


До переліку увійшли 17 проектів, які охоплюють напрями підготовки кадрів, розвиток потенціалу, оперативна готовність на суші, морі та повітрі, а також кіберзахист. У повідомленні опублікований повний список нових проектів, серед яких – загальна розвідувальна школа Європейського Союзу, а також створення платформи для обміну інформацією про кіберзагрози.

 

Новина по темі: О. ТУРЧИНОВ І ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ “JIGSAW” ДЖ. КОЕН ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ У СФЕРІ КІБЕРЗАХИСТУ


Нагадаємо, що 11 грудня 2017 року Рада Європейського Союзу прийняла рішення про створення постійної структурної співпраці (PESCO), що дозволяє країнам-членам ЄС тісно співпрацювати у питаннях безпеки та оборони.

181120 PESCO 1


У PESCO беруть участь 25 країн-учасниць, а саме: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чеська Республіка, Хорватія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Іспанія та Швеція.


Як раніше повідомляв Defense Express, дев'ять країн Європи створили військову оборонну коаліцію.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues