181120 superpuma 0Перші вертольоти Airbus Н225 Super puma вже практично готові та у грудні цього року будуть передані Державній службі з надзвичайних ситуації та Національній гвардії України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express із посиланням на прес-службу МВС України.

 

«Перші гвинтокрили для України Airbus Н225 Super puma - практично готові! Наші французькі партнери завершують збірку, налагодження і випробувальні польоти. У грудні гелікоптери передадуть ДСНС і НГУ. Наші пілоти вже там! - знайомляться зі своїми машинами, напрацьовують досвід», - сказав міністр МВС Арсен Аваков.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮЮТЬ 15 ВЕРТОЛІТНИХ БАЗ ТА ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ AIRBUS HELICOPTERS – АВАКОВ


Нагадаємо, на заводі «Airbus Helicopters» виконується замовлення України на виготовлення та постачання 55 вертольотів різних класів для потреб ДСНС, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції. В Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування «Airbus Helicopters».

 

181120 superpuma 1


Українські пілоти проходять підготовку у спеціальному Центрі підготовки пілотів «Airbus». Військовослужбовці НГУ та пілоти ДСНС опановують теоретичний курс, відточують майстерність у симуляційному центрі та проходять курс практичних польотів. Пілоти, які навчаються у Франції, порівняли роботу Мі-8 і Н225 Airbus. За їхніми словами, Н225 допомагає екіпажу під час польоту по приборам, або під час рятувальних ситуацій. А також дає змогу підвищити ефективність виконання завдань за рахунок сучасного обладнання.

 

181120 superpuma 2


Як повідомлялося раніше, пілотів для пілотів для системи авіаційної безпеки МВС будуть готувати у кременчуцькому льотному коледжі:


«Кременчуцький льотний коледж стане основною базою для підготовки пілотів технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС. Окрім цього, наші фахівці проходять курси спеціального навчання у Франції на базі освітніх центрів «Airbus Helicopters». Ми отримаємо якісно новий рівень фахівців, які виконуватимуть завдання з аеромедичної евакуації, пошуково-рятувальних операцій, поліцейську компоненту та захист державного кордону», – сказав Арсен Аваков.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues