181121 DPSU 0Державна прикордонна служба України до 2021 року має отримати 24 сучасних легких вертольоти для патрулювання державного кордону.

 

 


Про це, під час робочого візиту до Черкаської області заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє «Український мілітарний портал».


«Для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти», – сказав Петро Порошенко.

 

Новина по темі: ДСНС ТА НГУ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШІ ВЕРТОЛЬОТИ AIRBUS Н225 SUPER PUMA У ГРУДНІ


Заява пролунала під час відвідання Президентом України Навчального центру Державної прикордонної служби України, що розташований у населеному пункті Оршанець.


При цьому Президент не уточнив про які саме моделі йде мова.

 

181121 DPSU 1

Airbus Н125 Фото: airbus.com

 


Варто нагадати, що в рамках створення авіаційної системи безпеки Україна купить 55 вертольотів у французької компанії Airbus Helicopter, серед яких є й легка модель Н125. Крім того, в останні місяці відбулося декілька презентацій вітчизняної техніки, яка теж може використовуватись як патрульна.

 

 

Так, мова може йти про легкі вертольоти Skyline SL-231 Scout (Скаут) та АК1-3 «Слава». Перший розроблений колективом конструкторського бюро «Горизонт 12» на авіаційному заводі в Київській області. Друга машина виробляється ТОВ «КБ Аерокоптер» з міста Полтава. Обидві машини проходили випробування льотно-технічних характеристик на чернігівському полігоні ЗСУ у вересні цього року.

 

 

Також ДПСУ може зацікавити легкий багатоцільовий вертоліт VV-2 від компанії «Софтекс-Інвест». Ця нова машина була представлена під час міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека-2018», що проходила у Києві 9-12 жовтня ц.р.

 

 

Крім того, не варто забувати й про запорізьку модель МСБ-2 «Надія». Як повідомляв Defense Express раніше, вертоліт, який розроблений ПАТ «Мотор Cіч», з наступного року почне випускатися серійно. Його можливості цілком задовільняють можливі потреби українських прикордонників.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues