181121 PETRENKO 020 листопада, у рамках офіційного візиту до Великої Британії, заступник Міністра оборони України з європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко та командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко відвідали військово-морську базу Королівського флоту Великої Британії у місті Портсмут, графстві Гемпшир.

 


Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


Під час заходу сторони обговорили питання, пов’язані із історією створення бази, планами щодо її подальшої розбудови, а також ознайомилися із сучасною інфраструктурою та процесами життєдіяльності морської бази. Сторони обмінялися досвідом з питань організації проведення навчань та тренувань особового складу, роботи з персоналом, який служить на базі, удосконалення кадрового менеджменту у сфері інженерії, досвіду розбудови системи логістики, стратегічних спроможностей військового об’єкту.


Новина по темі: США ЗАПРОПОНУВАЛИ УКРАЇНІ ДВА ФРЕГАТИ ТИПУ OLIVER PERRY (ВІДЕО)

 

181121 PETRENKO 1


«Я вражений високою організацією, масштабами інфраструктури військово-морської бази у Портсмуті. Співпраця між ВМС України та Великої Британії має продовжуватись, адже сьогоднішній активний діалог свідчить про зацікавленість сторін у обговоренні багатьох питань, які хвилюють оборонні відомства країн-партнерів», — наголосив заступник Міністра оборони України з європейської інтеграції Анатолій Петренко.


Як раніше повідомляв Defense Express, делегація морських сил ЗС Румунії відвідала ВМС ЗС України

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues