181121 Barer 0Під час навчань з бойовими стрільбами в Азовському морі, що були проведені підрозділами Військово-Морських Сил Збройних Сил України 19 листопада ц.р., малим броньованим артилерійським катером проекту 58155 (шифр «Гюрза-М») «Кременчук» було вперше застосовано ПТРК «Бар’єр».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на маріупольський сайт www.0629.com.ua.


Навчання українських моряків проводились поблизу Бердянської коси, яка знаходиться на півночі Азовського моря. У супроводі буксира «Корець» стрільби проводив малий броньований артилерійський катер (МБАК) «Кременчук» (бортовий номер P177 (U177), що озброєний двома бойовими модулями КАУ-30М.

 

181121 Barer 1

МБАК «Кременчук». Одеса 29.06.2018 Фото: Володимир Трофімов


Наголошується, що вперше в Азовському морі був застосований новітній протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) «Бар’єр», який був адаптований виробником до морських умов. Вітчизняний комплекс, що розроблений КБ «Луч», успішно вразив всі мішені. Екіпаж отримав новий досвід застосування сучасних українських ПТРК на морі.

 

Новина по темі: У БЕРДЯНСЬКУ НА ВОДУ СПУСТИЛИ ДВА АРТИЛЕРІЙСЬКІ КАТЕРИ


В районі стрільб був помічений прикордонний корабель ФСБ РФ, який постійно знаходився біля району проведення стрільб. Провокацій з боку росіян на цей раз не було.

 

Публікація по темі: ІНТЕРВ’Ю З КОМАНДИРОМ АРТИЛЕРІЙСЬКОГО КАТЕРУ «КРЕМЕНЧУК»


Нагадаємо, малі броньовані катери типу «Гюрза-М», проекту 58155, були перекинуті з Миколаєва автомобільним транспортом на нову базу Військово-морських сил України в Бердянську 8 вересня. Дані дії, за словами заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, були зроблені «з метою посилення військової присутності ВМС України в акваторії Азовського моря та недопущення незаконних зупинок судів з боку країни-агресора, що прямують в Маріупольський і Бердянський торгові порти, в Бердянському МТП був спущений на воду перший бронекатер ВМСУ в Азовському морі Лубни».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues