181122 dpsu 0У місті Ізмаїл в новому статусі офіційно розпочав свою роботу Навчально-тренувальний загін морської охорони. Відтепер це Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДПСУ.


У центрі збільшено навчальну потужність у 2 рази, є унікальний викладацький склад із фахівців, які добре знають морську науку і самі проходили службу у лавах морських прикордонників.


Зазначимо, програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована саме на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.

 

181122 dpsu 1


Саме тому тут постійно проводяться міжнародні тренінги з обміну досвідом найрізноманітніших напрямків діяльності - від оглядової роботи до управління маломірними плавзасобами - із колегами з Молдови, Румунії, Польщі, Туреччини та інших країн.

 

181122 dpsu 2


Для підготовки прикордонників, які охороняють морські рубежі України, у центрі буде продовжуватись нарощення рівня навчально-матеріальної бази, в тому числі рівень вивчення англійської мови, який зорієнтовано безпосередньо на специфічну морську термінологію.

 

181122 dpsu 3


«В рамках реформування Морської охорони проводиться змістовна, практична трансформація всієї системи охорони морських та річкових кордонів. І починаємо ми з людей, з підготовки якісних фахівців. Саме тому, на базі навчально-тренувального загону розгорнуто Навчальний центр Морської охорони із перспективою зростання від підготовки молодшого персоналу за всіма морськими спеціальностями аж до виучки офіцерських кадрів Морської охорони», - зазначив начальник Регіонального управління морської охорони контр-адмірал Олег Костур.

 

181122 dpsu 4


Зауважимо, Навчальний центр морської охорони відмічається міжнародною спільнотою, як навчальний заклад європейського рівня з добротною матеріально-технічною базою, яку ефективно використовують, дбайливо утримують і поступово оновлюють, в тому числі, із залученням міжнародної технічної допомоги.

 

181122 dpsu 5


Також додамо, що перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

 

181122 dpsu 6

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues