181122 mi8msb 0Запорізьке приватне підприємство АТ «Мотор Січ» отримало державне замовлення від Міністерства оборони України на модернізацію партії Мі-8 МСБ-В.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на запорізьке видання 061.

 

Як розповів заступник відокремленого підрозділу «Вертольоти Мотор Січ» Володимир Зінов'єв, на сьогодні у заводу є кілька контрактів з Міноборони. До кінця листопада останній вертоліт, ремоторизований в рамках держзамовлення на цей рік, буде переданий ЗСУ.

 

181122 mi8msb 1


Вертоліт, який зараз проходить льотні випробування, оснащений новими двигунами, на нього встановлено екранно-вихлопний пристрій.

 

Новина по темі: ПРОВЕДЕНІ УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПТРК «БАР’ЄР-В» З ГЕЛІКОПТЕРА МІ-8МСБ-В


«Він зменшує теплове випромінювання і ракеті його важче збити. Тут встановлені теплові відбивачі, зокрема, той, який розсікає теплове випромінювання і «веде» ракету від вертольота. Це вертоліт з підвищеними бойовими можливостями. Крім того, на нього можуть бути встановлені повністю керовані та некеровані ракети, 3 балкових власники, бомбове озброєння. Броньована кабіна і крісло - екіпаж захищений», - розповів заступник начальника льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» з випробувань Геннадій Фоміних.

 

181122 mi8msb 3


На підприємстві також зазначають, що вже підписані контракти на 2019 рік. Мова йде про вертольоти Мі-2МСБ і Мі-8МСБ-В.

 

181122 mi8msb 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues