181128 trimen 0Однім з найважливіших елементів сучасної бронетехніки є прилади спостереження та прицілювання. Саме їх ремонтом та модернізацією займаються фахівці ТОВ «Тримен-Україна» яке нещодавно представило лінійку модернізованих тепловізійних прицілів для танків, БМП та БТР тих моделей, які стоять на озброєнні ЗСУ.

 

 

 

Нагадаємо, компанія почала свою роботу з 2006 року. Розпочинаючи з 2012 року основним напрямком роботи «Тримен-Україна» є розробка, виготовлення та серійне виробництво оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів. Нічні та комбіновані приціли їх виробництва встановлюються на танки Т-84 та Т-64БВ, а також на українські БМП та БТР.

 


Під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018» компанія представила лінійку модернізованих прицілів для бронетехніки, в яких реалізовано дуже важливу можливість - вести бойові дії в темряві.

 

Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПРЕДСТАВИЛА БТР «ВАРАН» З БОЙОВИМ МОДУЛЕМ «СПИС»


Для основних бойових українських танків Т-84 та Т-64БВ (останньої модернізації) зброярі розробили нічні тепловізійні приціли ТПН-4ЕМбТ та ТПН-1-ТПВ. Останній суттєво перевершує можливості старого радянського прицілу нічного бачення, яким були оснащені Т-64. Так, дальність виявлення цілей була збільшена до 5000 метрів (проти 800 метрів у старому прицілі), а дальність розпізнавання до 4000 м (було 400). Крім того, він має тепловізійну матрицю, може використовуватися як вдень так і вночі, не боїться зустрічних і фонових засвічень, немає потреби закривати шторку при стрільбі, оснащений технологією поліпшення якості зображення в складних погодних умовах (туман, дощ тощо).

 

181128 trimen 2


У свою чергу, ТПН-4ЕМбТ відрізняється від попередника (старого нічного прицілу) можливістю працювати цілодобово. При цьому дальність виявлення цілей була збільшена до 5 км (проти 1200 метрів) а дальність розпізнавання до 4 км.

 

181128 trimen 1


Для оснащення БМП-2 ЗСУ підприємством «Тримен-Україна» розроблено комбінований денно-нічний приціл навідника БПК-2-42МбТ. Повідомляється, що приціл має збільшену дальність виявлення (4 км проти 900 метрів) та розпізнавання (2 км проти 650 метрів) цілей, а також, завдяки тепловізору, здатен ефективно працювати цілодобово.

 

181128 trimen 3


Також був представлений тепловізійний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ТВНЕ-4МбТ. Він може бути встановлений на танки Т-64, Т-72, Т-80, Т-84 та БМ «Оплот», а також на БТР-80, БТР-3 та БТР-4. Якщо старій прилад дозволяв бачити лише вдень на відстань до 120 метрів, то нова розробка працює цілодобово й «бачить» на відстань до 400 метрів.

 

181128 trimen 4

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: У КИЄВІ ПОКАЗАЛИ ГУСЕНИЧНИЙ ПЛАВАЮЧИЙ БТР «ПЛАВЕЦЬ» (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

181128 trimen 5

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues