181128 oboronprom 0У зв‘язку з актом неприкритої військової агресії Російської Федерації та затвердженням Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (№9338), ДК «Укроборонпром» повідомив про можливі зміни у порядку роботи деяких підприємств, що входять до складу Концерну.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «Укроборонпром».


Підприємства «Укроборонпрому», які розташовані у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, працюватимуть в особливому режимі, який включає можливу зміну графіку їхньої роботи, виробничої діяльності та виконання завдань пов‘язаних із функціонуванням державної системи цивільного захисту.

 

Новина по темі: ГОЛОВА ПАРЛАМЕНТУ НАПРАВИВ ПОРОШЕНКУ ЗАКОН ПРО ВОЄННИЙ СТАН


З огляду на особливий режим роботи цих підприємств «Укроборонпрому», порядок доступу представників ЗМІ на їхню територію може зазнати змін. У зв‘язку з чим, просимо журналістів звертатися до прес-служби Концерну для уточнення особливостей проведення прес-турів на оборонні підприємства.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ


ДК «Укроборонпром» закликає не поширювати у будь-який спосіб інформацію про переміщення військової техніки та озброєння. Окрім того, просимо пам‘ятати, що Російська Федерація веде активну інформаційну війну, тому необхідно обачно ставитись до неперевіреної інформації.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues