181130 POLTORAK 029 листопада, у Києві відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака та Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Степан Полторак поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію, що склалася в Азово-Чорноморському басейні, пов’язану з незаконними агресивними діями РФ стосовно корабельної групи Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Міністр оборони України зазначив, що 26 листопада Верховна Рада України прийняла Закон України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” щодо введення в 10 областях воєнного стану терміном на 30 діб.

 

181130 POLTORAK 1


«Воєнний стан – це відповідь на ті загрози, які наразі існують. Всі конституційні права та свободи громадян будуть збереженні. Також не планується проведення мобілізації, лише короткотривалі збори резерву першої черги», – наголосив Степан Полторак.


Новина по темі: ВІКТОР МУЖЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПІВГОЛОВОЮ БОКК ГЕНЕРАЛ-МАЙОРОМ ВПС США ДЕВІДОМ ДЖУЛАЗАДЕХОМ


Сторони також обговорили стан та перспективи двостороннього українсько-французького співробітництва, відзначивши плідну та конструктивну співпрацю.


Під час зустрічі пані Дюмон представила новопризначену аташе з питань оборони при Посольстві Французької Республіки в Україні полковника Андре Еврар та завірила у незмінній підтримці територіальної цілісності та незалежності України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Україна та Британія посилять військову співпрацю, ВТС та співпрацю ОПК.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues