181204 Spectator 0АТ «Меридіан» ім. С.П Корольова, провели модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator, представивши модель М-1. Модифікація підсилила головні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт ВАТ «МЕРИДІАН».


«Spectator-M1» має кращі характеристики в порівнянні з попередньою модифікацією, зокрема зменшено його вагу і збільшено тривалість польоту, де гарантована дальність передачі відеосигналу відтепер становить 35 км.

 

181204 Spectator 1


Комплекс обладнано новою наземною станцією управління. Зменшено шумність електродвигуна «Spectator-M1», враховуючи те, що діюча модель безпілотника є найтихішою в своєму класі. Значно зменшено вагу зарядного пристрою, тому тепер апарат можна заряджати від бортової мережі автомобіля. Також, у комплекс інтегровано систему автоматичного визначення координат цілі, яка автоматично конвертує координати об’єктів, знайдених під час зйомки, у систему СК-42, якою користуються артилеристи для наведення вогню.


Новина по темі: У США ПРОТЕСТУВАЛИ ТЕХНОЛОГІЮ «РОЮ» ДЛЯ РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ

 

Безпілотний авіаційний комплекс устатковується цифровою відеокамерою та тепловізором зі збільшеними кутами огляду. Завдяки захищеним каналам зв’язку, «Spectator-М1» може проникати у повітряний простір, що охороняється ворожими системами радіоелектронної боротьби, здійснювати розвідку і передавати відео-зображення та координати.


Наразі, безпілотний авіаційний комплекс «Spectator-m1» буде передано на державні приймальні випробування.

 

181204 BPLA 2

 

Нагадаємо, вітчизняні БПЛА Spectator-М були першими, серед апаратів такого класу, прийняті на озброєння ще у 2015 році й з того часу неодноразово застосувалися військовими на Сході країни. Остання партія українських БПЛА була поставлена до Збройних сил 1 грудня ц.р.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, ДП «Антонов» продемонструвало власні плани зі створення трьох українських безпілотних комплексів (відео)

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues