181206 LRT3 0Україна перебуває на завершальному етапі придбання канадських снайперських гвинтівок на потреби підрозділів Збройних Сил України.

 

 

 

Про це під час слухань у Постійному комітеті парламенту Канади із питань оборони заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко, повідомляє Defense Express з посиланням на «Укринформ».

 

«Після рішення Канади внести України до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї кілька канадських компаній скористалися новими можливостями в Україні. Як вже стало відомо, ми наближаємося до закриття угоди на постачання снайперських гвинтівок», - сказав Шевченко.

 

Новина по темі: КАНАДА ЗБІЛЬШИТЬ РОЗМІР ДОПОМОГИ УКРАЇНІ

 

Водночас, він висловив переконання, що Канаді й Україні «варто розглянути більше шляхів співпраці». «Прямі поставки від канадських компаній до уряду України - це чудово, але ми можемо піти далі. Ми б хотіли, аби Канада вбачала у цьому необхідну та вигідну спільну інвестицію. Це допоможе нам захищати Європу, а канадським компаніям - отримати справедливу частку ринку», - зазначив посол.

 

Новина по темі: КАНАДА ЕКСПОРТУВАТИМЕ ЗБРОЮ ДО УКРАЇНИ

 

Як повідомлялося раніше, минулого року Канада внесла Україну до так званого Контрольного переліку країн, до яких дозволені постачання автоматичної зброї, таким чином скасувавши де-факто збройне ембарго України. Після цього з'явилася інформація про закупку Україною великої партії великокаліберних (50 BMG приблизний аналог 12,7 мм) канадських снайперських гвинтівок PGW LRT-3.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues