181213 MERT 012 грудня, Кабінет Міністрів ухвалив проект закону, ініційований Мінекономрозвитку. Законодавча ініціатива розроблена з метою зняття чинної сьогодні заборони в українському законодавстві на створення спільних підприємств в сфері ОП в оборонно-промисловому комплексі.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства економічного розвитку.


Ухвалення законопроекту врегульовує надання права компаніям-учасникам концерну “Укроборонпром” брати участь в реалізації міжнародних проектів шляхом створення господарських організацій (спільних підприємств). Це забезпечить входження на український ринок потужних інвесторів та підвищить темпи економічного зростання. Водночас, законопроект унеможливлює заснування спільних оборонних підприємств із державою-агресором.


Новина по темі: УКРАЇНА РОЗШИРЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З ІНДІЄЮ У СФЕРІ ОПК


“Створення спільних підприємств у формі господарських організацій для реалізації інвестиційно-інноваційних, капіталомістких, довготривалих проектів є міжнародною практикою. Ми розглядаємо законопроект як один із основних інструментів залучення інвестицій та створення сучасних технологічно прогресивних видів озброєння”, - прокоментував ухвалене рішення заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко.


Як раніше повідомляв Defense Express, Україна та Британія посилять військову співпрацю, ВТС та співпрацю ОПК

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues