181213 POLTORAK 0Українські війська зможуть отримати понад 200 одиниць техніки до кінця дії воєнного стану. Завдяки заходам, передбаченим воєнним станом, за два тижні до військ прийшло більше 100 одиниць техніки.

 

Як інформує Укрінформ, про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в ефірі телеканалу «Україна».


«Воєнний стан запроваджується в країні з двох основних причин. Перша – це агресія проти України. Друга – це коли є загроза відкритої агресії. У нас відбулося два в одному: агресія Російської Федерації проти військових морських сил України в Керченській протоці, а також – величезне групування російських військ на кордоні з Україною... Завдяки заходам, передбаченим воєнним станом, за два тижні до військ прийшло більше 100 одиниць техніки. До кінця воєнного стану ми плануємо отримати більше 200 одиниць техніки», – зазначив Полторак.


Водночас він підкреслив, що за останні чотири роки Україна зробила все можливе для того, щоб відновити боєздатність флоту.


Новина по темі: ВМС УКРАЇНИ ПІДСИЛЯТЬ НОВИМИ КАТЕРАМИ


«За останні чотири роки ми значно збільшили наші можливості, але ми дуже багато втратили військово-морського флоту в Криму. Ми зробили максимально можливе, щоб відновити боєздатність флоту, – ми над цим працюємо», – уточнив міністр.


Як раніше повідомляв Defense Express, Збройні сили України очікують на нові системи озброєння вітчизняного виробництва.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues