181214 UOP 0У ДК «Укроборонпром» пройшла зустріч керівництва Концерну з представниками іноземних дипломатичних представництв та місій в Україні. У заході, де було окреслено основні вектори розвитку військово-технічного співробітництва між Україною та іноземними партнерами, взяло участь понад 42 дипломати з 30 країн світу.

 

Про це повідомляє Defense Express, З полсиланням на офіційний сайт ДК «Укроборонпром».

 

Генеральний директор Концерну Павло Букін проінформував аташе про стан реформування та основні результати діяльності ДК «Укроборонпром» у 2018 році.


Зокрема, він наголосив, що сьогодні Концерн ефективно використовує потужності підприємств-учасників задля належного функціонування оборонно-промислового комплексу, забезпечення необхідним озброєнням та військовою технікою українського війська та, в умовах російської агресії, посилює обороноздатність України.

 

За словами Павла Букіна, сьогодні український ОПК успішно трансформується у європейський ринок. Тому важливо диверсифікувати наукову та виробничу співпрацю з іноземними партнерами, зокрема з країн ЄС та НАТО.

 

181214 UOP 1

 

Своєю чергою, іноземні партнери України, зокрема представники країн-членів НАТО та ЄС, підтвердили високий пріоритет розвитку співробітництва у сфері оборони та наголосили на важливості посилення обороноздатності нашої держави.

 

“В умовах загострення, після виникнення кризи у Керченській протоці, Україна має бути сильною, як ніколи раніше. Нові геополітичні реалії вимагають від українського оборонно-промислового комплексу посилювати Збройні сили України, аби мати надійний захист. Переконаний, що ОПК України має для цього достатньо сил: наукових, кадрових, виробничих”, – зазначив аташе з питань оборони при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні Норберт Гес.

 

Новина по темі: ШЕПЕТІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД РЕКОНСТРУЮВАВ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ


Також військові дипломати ознайомилися із новітніми розробками від підприємств ДК “Укроборонпром”. Присутніх було проінформовано про стан та перспективи співробітництва зі структурами НАТО та ЄС, зокрема Промислово-дорадчою групою НАТО та Європейським оборонним агентством.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, ШЕПЕТІВСЬКИЙ РЕМОНТНИЙ ЗАВОД РЕКОНСТРУЮВАВ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues