181217 warta 0Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» достроково передало Збройним Силам України спеціалізовані броньовані автомобілі «Варта».

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний Youtube-канал компанії.


«Компанія продемонструвала, що українське виробництво може та має бути абсолютно незалежним від Росії. Ми самостійно здатні виготовляти високотехнологічну і якісну військову техніку. Наші автомобілі постійно модифікуються згідно побажань учасників військових дій, з якими щотижня проводяться зустрічі. Працівники підприємства приклали титанічних зусиль, працювали в дві зміни, аби пришвидшити процес виробництва», - заявив директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма.

 


Новина по темі: КБАО ПОСТАВИТЬ ЗСУ 70 СТВОЛІВ ДЛЯ АВТОМАТИЧНИХ ГАРМАТ


«Свобода має дорогу ціну. Кожен день на східному фронті України гинуть наші солдати. Тим важливішою кожного дня стає наша місія – виробляти автомобілі, що захищають наших хлопців і нашу країну, що повертають додому солдат цілими і неушкодженими. Сьогодні ми достроково здаємо чергову партію бронеавтомобілів, і віримо що вони допоможуть зберегти територіальну цілісність України та життя наших оборонників. Ми знаємо, що переможемо. Слава Україні!», – додав Олександр Кузьма.


Як раніше повідомляв Defense Express, на Львівщині розробляють нову машину РХБ розвідки на базі «Дозор-б»

 

181217 warta 1

181217 warta 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues