181217 GAS 0Малі броньовані артилерійські катери та десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК» отримають протидиверсійні гідроакустичні станції (ГАС) німецької компанії Atlas Elektronik.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Український мілітарний портал».


Повідомляється, що під час програми «Лінія оборони» заступник генерального директора-головний конструктор «Кузні на Рибальському» Сергій Білозубенко розказав, що на малих броньованих артилерійських катерах та десантно-штурмових катерах «Кентавр-ЛК» будуть встановлюватись гідроакустичні станції (ГАС) німецького виробництва Cerberus.

 


Вони будуть використовуватись під час стоянки катерів в рамках протидиверсійних заходів та з можливістю використання катерів як протидиверсійні плавзасоби.

 

Новина по темі: ВМС УКРАЇНИ ПІДСИЛЯТЬ НОВИМИ КАТЕРАМИ


«Так, це багатофункціональні катери, протидиверсійні засоби заплановано встановлювати на всіх МБАКах, на всіх артилерійських катерах, та на всіх «Кентаврах». В основному вони застосовуються під час стоянки судна», – розповів Сергій Білозубено.

 

181217 GAS 1

Гідроакустична станція Cerberus Mod 2 / Фото: «Український мілітарний портал»


Відповідаючи на запитання чому відмовились від вітчизняної ГАС «Тронка» – головний конструктор «Кузні на Рибальському» відповів, що вона «не видала очікуваних від неї результатів» і підприємство було вимушено застосовувати гідроакустичні станції з Німеччини Cerberus.

 

Новина по темі: З КАТЕРУ «ПРИЛУКИ» ДЕМОНТУВАЛИ ПУСКОВІ КОНТЕЙНЕРИ КТ-97М


«Її (німецьку ГАС – прим. ДЕ) протестували в минулому році і вона показала дуже гарні результати. Тому ми закуповуємо ці станції зараз у Німеччини», – підкреслив Сергій Білозубенко.

 

181217 GAS 2

Гідроакустична станція Cerberus Mod 2 / Фото: «Український мілітарний портал»


Нагадаємо, виробництвом гідроакустичних станцій Cerberus займається компанія ATLAS ELEKTRONIK. Ця станція дозволяє виявляти водолаза з аквалангом замкнутого циклу в радіусі у 700 метрів та в автоматичному режимі сповіщати оператора.

 

Новина по темі: КОЖНОГО МІСЯЦЯ ЗАВОД «КУЗНЯ» ГОТОВИЙ ВИДАВАТИ ОДИН КАТЕР «КЕНТАВР» (ВІДЕО)


її робочі температури: від -2° до 35° за Цельсієм
Робочі глибини: від 2 до 50 метрів
Кут огляду по горизонталі: 360°.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues