181217 KIBERBEZPEKA 0На цьому, 17 грудня, під час брифінгу для ЗМІ наголосив начальник Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


«У загальній системі кібербезпеки держави Збройні Сили України займають одне із провідних місць. Відповідними підрозділами була налагоджена повна взаємосумісність і взаємодія з суб’єктами забезпечення кібербезпеки в Україні. З оголошенням на території 10 областей України правового режиму воєнного стану ця співпраця тільки поглибилась. Підрозділи ЗС України, відповідальні за кібербезпеку, перейшли на бойовий режим роботи», — розповів генерал-майор Володимир Рапко.

 

 181217 KIBERBEZPEKA 1


«Основним напрямком діяльності підрозділів кібербезпеки є кібероборона держави», — наголосив генерал-майор Володимир Рапко. Зокрема, це захист інформаційно-телекомунікаіційних систем Збройних Сил України від зовнішніх та внутрішніх загроз.


Новина по темі: КЕРІВНИЦТВО УКРОБОРОНПРОМУ ТА ВІЙСЬКОВІ ДИПЛОМАТИ ОБГОВОРИЛИ НАПРЯМИ ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНОЇ СПІВПРАЦІ

 

181217 KIBERBEZPEKA 2


За його словами, починаючи з 2014 року, зафіксовано інтенсивне збільшення кількості кібератак різного ступеня складності, направлених на порушення функціонування системи управління та зв’язку ЗС України. Підрозділами кібербезпеки вироблені чіткі алгоритми реагування на різноманітні випадки кібернетичних загроз чи атак. Як правило, це DDoS атаки на системи й розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.


Як раніше повідомляв Defense Express, літак Порошенка відлетів з Брюсселя до України із вантажем обладнання від НАТО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues