181218 VOLKER 0Питання прав угорської нацменшини в Україні, на якому зосереджує увагу офіційний Будапешт, має вирішуватися на двосторонній основі й не повинно жодним чином блокувати взаємодію України з НАТО на тлі російської агресії.

 

Як інформує Defense Express, так прокоментував ситуацію навколо блокування угорською стороною засідання Комісії Україна-НАТО спецпредставник США з питань переговорів щодо України Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.


"Угорщина наразі блокує відносини України з НАТО, і ми вважаємо, що це дуже прикро", - зазначив представник США в понеділок під час онлайн-брифінгу з Брюсселя.


Він нагадав, що Україна – держава, яка була атакована Росією, частина її території була окупована, причому бойові дії досі тривають на Донбасі. "Вони (українська сторона – ред.) прагнуть партнерства, координації та взаємодії з Альянсом, а ми не можемо запланувати зустріч на міністерському рівні Комісії Україна-НАТО через те, що Угорщина блокує це", - зазначив представник США.


Новина по темі: США ВИМАГАЮТЬ ВІД РОСІЇ СКОРОТИТИ РАДІУС ДІЇ РАКЕТИ «НОВАТОР»


Що стосується питання прав національних меншин, на яке звертає увагу Угорщина, Волкер назвав законним правом Будапешта обговорювати цю проблему. Він нагадав, що проблема нацменшин поширена в усій Європі, тож такі речі заслуговують на серйозну увагу.


Як раніше повідомляв Defense Express, Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію про Азовське море.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues