181218 defense 4З максимальною швидкістю до 180 км/год безпілотник з легкістю долає піщані чи засніжені місцевості.

 

Sand-X Motors спільно з URS Laboratories Switzerland розробили безпілотну версію свого гусеничного позашляховика T-ATV 1200, повідомляє Defence Update. Машина демонструє відмінну мобільність та легко долає такі перешкоди як піщані дюни, сніг, лід, бруд та скелі завдяки тому, що сила, з якою ця машина тисне на землю, значно нижче, ніж у людини чи іншого транспортного засобу. Якщо у квадроцикла цей показник становить 0,73 км/см2, у людини – 0,55 км/см2, то в безпілотного позашляховика – лише 0,04 км/см2. Завдяки низькому центру тяжіння в безпілотнику мінімізовано ризик перекидання. З вагою менш як 250 кг позашляховик може перевозити до 450 кг вантажу.

 

У межах прямої видимості оператор може керувати безпілотником на відстані до 10 км, в інших випадках цей показник сягає 4 км. Безпілотний позашляховик також може працювати автономно за допомогою попередньо запрограмованих задач та навігаційних точок з автоматичними функціями «повернення додому» та «слідувати за мною».

 

У більш ніж 40 країнах цей безпілотний позашляховик може замінити вже звичні квадроцикли. На відміну від інших колісних засобів, T-ATV не потребує дорожніх просвітів та фактично «ковзає» крізь перешкоди і може рухатися до місця призначення навпростець крізь майже будь-які перешкоди.

 

Управління позашляховиком здійснюється за допомогою системою дистанційного керування SMART URS Labs. Вбудований в базову конфігурацію транспортного засобу, система використовує пульт дистанційного керування, камери, GPS-трекери тощо. Завдяки цій системі оператор може встановлювати зв’язок з різними пілотованими та безпілотними транспортними засобами та керувати діями цих груп в межах однієї операційної зони.

 

Новина по темі: ШТУЧНІ ШПИГУНИ: СИНТЕТИЧНІ ФОРМИ ЖИТТЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПОТРЕБ

 

Позашляховик T-ATV може використовуватися як альтернативний робот-сапер, знаходити міні та передавати оператору на планшет їх місцеперебування.

 

З додатковим причепом T-ATV стане у пригоді для евакуації поранених у небезпечних зонах завдяки своїй мобільності та високій маневреності. Для безпеки поранених на безпілотний позашляховик можна встановити додатковий балістичний захист.

 

T-ATV також планується використовувати для захисту кордонів та іншої інфраструктури. Завдяки системі NG-DFS, що виявляє найменші акустичні коливання, безпілотний позашляховик виявляє будь-які підозрілі об’єкти та надає інформацію координаційному центрі, який надає команду пілотованим квадроциклам прибути в місце для оцінки ситуації.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues