190114 POLIGON 0На 242-му загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ», що базується поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині, проводиться будівництво інфраструктурних об’єктів, з метою створення комфорту для військовослужбовців в польових умовах.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


Наразі, збудовані дві стаціонарні їдальні, а на випадок збільшення числа військових під час навчань, зведено ще дві ангарного типу. Одна така їдальня наразі у процесі запуску в експлуатацію. У всіх приміщеннях тепло, оскільки функціонує власна котельня.


Новина по темі: ССО ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ (ВІДЕО)

 

190114 POLIGON 1


Минулого року на навчальній базі полігону було відновлено ділянку тиру та облаштовано нові навчальні місця. З метою якісного контролю за проведенням занять встановлено систему об’єктивного контролю (відеокамери та тепловізор). Закуплені нові підйомники для мішеней. У приміщеннях та на вишках замінено вікна, двері, проведено внутрішні ремонтні роботи. Також проведено освітлення зі встановленням нових прожекторів.

 

190114 POLIGON 2

 

190114 POLIGON 3

 

190114 POLIGON 4


Як раніше повідомляв Defense Express, для ЗСУ побудували комплекс «Бій в населеному пункті».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues