190115 BadrakWMSU 0У найближчих планах ВМСУ модернізація фрегата «Гетьман Сагайдачний», прийняття до складу ВМСУ двох нових десантно-штурмових катерів і двох патрульних кораблів. Крім того передбачається подальше будівництво бронекатерів типу «Гюрза-М» і десантно-штурмових катерів типу «Кентавр», а також середнього розвідувального корабля.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на інформацію, що була оприлюднена директором ЦДАКР Валентином Бадраком у виданні «Дзеркало тижня».

 

Новина по темі: ВМС У 2019 РОЦІ ОТРИМАЮТЬ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ КОРАБЕЛЬ І РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС


Зокрема експерт повідомив, що за попередніми планами ВМСУ, буде заказано до 20 одиниць МБАК «Гюрза-М» та до восьми БДШК «Кентавр-ЛК». Також, на квітень 2019 року заплановано завершити державні випробування нової української протикорабельної крилатої ракети «Нептун» із дальністю дії 300 км, з наступним її прийняттям на озброєння.

 

190115 BadrakWMSU 2

Випробування ПКР "Нептун" під час пусків на відстань у 280 км у грудні 2018 року


Слід зазначити, що від наявності ПКР «Нептун» залежить доля двох інших амбітних проектів – ракетних катерів «Лань-ЛК» та перспективних вітчизняних корветів. Саме нові високоточні українські ракети, що розроблені КБ «Луч», мають стати основним озброєнням для цих кораблів.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА ПКР «НЕПТУН» УСПІШНО ВРАЗИЛА НАДВОДНУ ЦІЛЬ НА ВІДСТАНІ 280 КМ


Раніше перший заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Сергій Омельченко під час прямого ефіру на одному з українських телеканалів заявив, що Концерном та українськими підприємствами, що входять до його складу і відповідають за створення та ремонт морської техніки, розроблений план добудови корвету й наразі Кабінетом Міністрів розглядається питання, яке саме підприємство і за якою моделлю буде будувати ці кораблі.

 

190115 BadrakWMSU 5

Умовний вигляд перспективного корвета проекту 58250


Своєю чергою, за оприлюдненими планами ВМСУ, здачу головного корабля по програмі «Корвет» заплановано на 2022-й, а четвертого і останнього з серії — на 2028 рік.

 

190115 BadrakWMSU 6

Окремі секції недобудованого головного корвету проекту 58250 на Чорноморському Суднобудівному Заводі (ЧСЗ)


Як вже повідомлялося, закладення нових ракетних катерів проекту «Лань-ЛК» було затримано. За планами, перший катер (із серії з 3-4 одиниць) з'явиться 2020 року, а його випробування проходитимуть не менше ніж півроку, тобто до ВМС України він зможе потрапити орієнтовно у 2021 році.

 

190115 BadrakWMSU 1

Макет ракетного катера "Лань-ЛК" на виставці "Зброя та Безпека-2018"


Серед планів на перспективу неофіційно називали й закупівлю для ВМСУ кількох надмалих підводних човнів, а також оснащення ВМС патрульними літаками українського виробництва Ан-148МП. Крім того, очікується завершення модернізації вертольотів Мі-14 ПЛ(ПС) та закупівля РЛС СР-210 «Дельта», П-18 «Малахіт» і стаціонарних радіогідроакустичних буїв для висвітлення підводної обстановки.

 

190115 BadrakWMSU 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues