190116 BAYRAKTAR 0“Укроборонпром” підписав контракт про закупівлю турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2. Реалізація цього контракту – позитивний факт для підвищення обороноздатності нашої країни та боєздатності ЗСУ. Але, дана угода – це лише один з векторів розвитку військово-технічної співпраці України з Туреччиною та іншими країнами НАТО.


Як повідомляє Defense Express, про це в інтерв’ю UATV розповів військовий експерт, директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих.


“Реалізація цього контракту – позитивний факт для підвищення обороноздатності нашої країни та боєздатності ЗСУ, – наголосив експерт. – Також це додатковий бонус в плані розвитку технологічної частини підготовки і створення нових видів озброєння в Україні”.


Валерій Рябих зазначив, що в рамках контракту Україна і Туреччина домовилися про офсет.

 

“Це новий тренд в українського військово-технічного розвитку, – розповів він. – Закуповуючи іноземні системи, ми також націлені на те, щоб розвивати власні технологічні можливості за допомогою партнерів. І Туреччина – перша країна, з якою ми будемо отримувати новий досвід реалізації офсетних програм”.

 

За словами експерта, деякі компанії в Україні також розробляють подібні до турецьких системи. Однак на даному етапі набагато ефективніше таку техніку закупити, вважає Валерій Рябих.


“Працюючи з турецькими партнерами, ми будемо напрацьовувати подальші схеми співпраці. Це може бути продовження закупівель безпілотних систем, створення спільного виробництва або ж нової спільної розробки, вже дещо іншого типу”, – резюмував військовий експерт.

 

Використовуватися безпілотники можуть не тільки в ситуації бойових дій, але і для розвідки. Що стосується тактико-технічних показників даної системи, то вони, за словами Валерія Рябих, досить високі.


Новина по темі: ДП «АНТОНОВ» ПРОДЕМОНСТРУВАЛО ВЛАСНІ ПЛАНИ ЗІ СТВОРЕННЯ ТРЬОХ УКРАЇНСЬКИХ БЕЗПІЛОТНИХ КОМПЛЕКСІВ (ВІДЕО)


“Такий дрон може перебувати в польоті при виконанні завдань близько 24 годин, на відстані до 4 тис. км, – зазначив він. – Також апарат автоматично може злітати і здійснювати посадку”.

 

На думку експерта Bayraktar TB2 зможуть допомогти Україні посилити свої позиції і на морському напрямку.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Президент: Україна підписала угоду з Туреччиною про закупівлю ударних дронів Bayraktar TB2 (відео).

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues