190117 terminator 0Йорданська компанія Jadara Equipment у 2018 році розпочала ліцензійне виробництво власної версії українського легкого  ПТРК «Корсар», розробленого КБ «Луч». Комплекс отримав назву Jadara Terminator.

 

 

Про це повідомляє український спеціалізований ресурс Defense Express.

 

Прем'єра йорданського «Термінатора» відбулася на початку травня 2018 року на міжнародній виставці SOFEX-2018, що проходила в столиці Йорданії, місті Амман. На заході був продемонстрований власне переносний аналог ПТРК «Корсар», та бойовий модуль Twin Jadara Terminator (кулемет калібру 7,62 мм + 2 ПТРК).

 

Новина по темі: САУДІВСЬКА АРАВІЯ ЗАКУПИЛА ПАРТІЮ ПТРК «СКІФ» ТА «КОРСАР»


На початку вересня Jadara Equipment продемонструвала свою продукцію на виставці Africa Aerospace and Defence (AAD-2018) у Південно-Африканський Республіці. Цього разу, замість Twin-модуля був продемонстрований більш потужний БМ на 4 ПТРК (Quad). Також потенційним замовникам був показаний і Terminator у «класичному» вигляді.

 

190117 terminator 1

Легкий ПТРК Jadara Terminator ATGW та мобільна версія протитанкового комплексу с двозарядним бойовим модулем Twin Jadara Terminator на базі позашляховика Toyota Land Cruiser від компанії Jadara Equipment and Defence Systems на виставці SOFEX-2018. Амман, травень 2018 року / Фото: Patrick Allen / Jane's


Йорданська версія ПТРК має дещо змінений (від звичайного українського «Корсару») прицільний комплекс з тепловізором та адаптовану під піщані ґрунти триногу. В ПТРК використовуються українські ракети з тандемною кумулятивною РК-3К (Anti-Tank Guided Missile T-AT - Hollow Charge, Tandem) та осколково-фугасною РК-3ОФ (High-Explosive Fragmentation Guided Missile T-HE - High - Explosive Fragmentation) бойовими частинами, виробництва КБ «Луч».

 

Презентація ПТРК Jadara Terminator ATGW та бойового модуля Quad Jadara Terminator на виставці Africa Aerospace and Defence (AAD-2018)


Зокрема, у травні минулого року повідомлялось, що дочірнє підприємство державної компанії «Укрспецекспорт» ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» поставило компанії Jadara Equipment 25 приладів наведення для виробів РК-3К та РК-3ОФ. Вони призначені для прицілювання і напівавтоматичного наведення на ціль протитанкових керованих ракет РК-3ОФ і РК-3К по лазерному променю з видачею команд керування.

 

 

 

Окрім цього були поставлені 150 комплектів складових частин для складання виробів РК-3К. До складу комплекту входить: бойова частина, корпус маршового двигуна, заряд маршового двигуна, запальник маршового двигуна, стартовий двигун, апаратурний блок та джгут. Загальна сума постачання склала близько 5 млн доларів.

 

190117 terminator 2

Процес складання легких ПТРК Jadara Terminator ATGW та ракет до них на заводі компанії в Йорданії з українських комплектів складових частин / Фото: Jadara Equipment and Defence Systems


У 2018 році було також відмічено появу українських ПТРК і в ряді інших країн Близького Сходу.

 

Новина по темі: У КАТАРІ НА ПАРАДІ ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛИ БОЙОВІ МОДУЛІ З УКРАЇНСЬКИМИ ПРОТИТАНКОВИМИ РАКЕТАМИ «СКІФ» (ВІДЕО)

 

Слід зазначити, що постачання продукції оборонного призначення на експорт, зокрема і ПТРК відбувається лише паралельно із задоволенням потреб українського війська і не на шкоду йому.

 

190117 terminator 3

Передача нових ПТРК "Корсар" військовим ЗСУ 23 серпня та 15 листопада 2018 року


Зокрема, як раніше повідомляв Defense Express, у 2018 році ЗСУ отримали сотні високоточних ракетних комплексів «Стугна-П», «Корсар» та «Бар‘єр» з тисячами ракет до них. Загалом, українським силовим структурам минулого року було передано понад 2500 одиниць високоточного озброєння.

 

190117 terminator 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues