191018 ISLAND 0Військовослужбовці Військово-морських сил Збройних сил України пройшли черговий етап підготовки у справі керування та веденням бойових дій катерами типу «Island».


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


Метою заходу є підготовка особового складу до прийому та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.


За період навчання, майбутні екіпажі патрульних катерів проходили комплексну підготовку з практичним відпрацюванням дій на новітніх тренажерах Навчального центру ВМС ЗС України.


Військовослужбовці мали можливість отримати важливий досвід, як у складі тактичної групи так і одиночного корабля. Також важливим етапом фахової підготовки екіпажів були тренування у боротьбі за живучість корабля при різних видах бойових та аварійних пошкоджень.


Новина по темі: ВМС У 2019 РОЦІ ОТРИМАЮТЬ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ КОРАБЕЛЬ І РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС


По завершенню військовослужбовці успішно склали комплексний іспит з фахової підготовки та отримали відповідні сертифікати.


Як раніше повідомляв Defense Express, українські екіпажі патрульних катерів Іsland завершили черговий етап підготовки (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues