190122 AVAKOV 1Міністерство внутрішніх справ планує закупити 13 літаків серії АН для потреб Державної служби із надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.


Як інформує Unian, з посиланням нам на прес-службу МВС, про це сьогодні під час відвідання Харківського авіаційного заводу повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


За словами міністра, спільну із ДП "Укроборонпром" програму буде реалізовано за 5 років.

 

Зокрема, йдеться про літаки серії АН-74, АН-32 (П) та новітні АН-178, які поки що не запущені у серійне виробництво.

 

190122 AVAKOV 0


"Перші контракти на закупівлю двох літаків АН-74 ТК 200 ми плануємо підписати вже за два місяці і почати навесні фінансування цієї програми", - сказав Аваков, додавши, що орієнтовна вартість цього контракту складає 450 млн доларів. Він підкреслив, що на сьогодні у Національній гвардії та ДСНС є суттєвий некомплект авіаційної техніки для виконання пошуково-рятувальних та десантних операцій, а також транспортування особового складу.


Новина по темі: МОРСЬКА ОХОРОНА ПРИДБАЄ КАТЕРИ ФРАНЦУЗЬКОГО ПРОЕКТУ

 

190122 AVAKOV 2


"У наших планах придбання 10 літаків новітньої моделі АН-178 і однієї АН-32 (П) для потреб ДСНС України, яку ми плануємо отримати вже цього року. Два літаки АН-74 ТК 200 з постачанням у 2020-2021 роках - для НГУ. Вони вже мають такі, тому для нас буде зручно та економічно мати літаки одного класу. Це наша державна позиція щодо підтримки вітчизняної авіаційної промисловості. Ми почнемо працювати над цією програмою вже навесні. Ми хочемо бути цілком впевнені, що заводи "Укроборонпрому" зможуть виконати замовлення такого обсягу. Нам важливо показати, що наші літаки - якісні та сучасні, тому, побачивши ефективну роботу літаків у наших підрозділах, вони будуть закуповуватися і міжнародними партнерами", - додав міністр.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, перші 2 вертольоти AIRBUS Н-225 передали авіаційним загонам НГУ та ДСНС.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues