190131 Duet 0Фахівці КП СПБ «Арсенал» розробили бойовий модуль «Дует», який адаптований для запуску різних ракет ПЗРК. Цей модуль має стати частиною перспективного вітчизняного мобільного зенітно-ракетного комплексу ближнього радіуса дії.

 

 


Про це в інтерв’ю Оборонно-промисловому кур’єру розповів вчений секретар, заступник директора «Казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал» Олександр Клочко, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: СУХОПУТНІ ВІЙСЬКА ЗСУ ЗНАЧНО ПОСИЛЯТЬ ПРОТИПОВІТРЯНУ СКЛАДОВУ


Бойовий модуль «Дует» призначений для комплектування на різних типах наземних бойових машин (БТР, БМП та ін..) ракетами переносних зенітно-ракетних комплексів «Ігла», «Ігла-1», їхніх модифікацій, а також перспективними зразками, включно з перспективним вітчизняним ПЗРК «Колібрі».

 

190131 Duet 1

Повнорозмірний макет бойового модуля «Дует» на стенді КП СПБ «Арсенал» на виставці «Зброя та Безпека-2018». Жовтень 2018 року


Такий модуль озброєний двома зенітними керованими ракетами та оснащений модернізованою системою охолодження наведення, що дозволяє, при потребі, випустити практично одразу обидві ракети по одній цілі й суттєво збільшити шанс її ураження.

 

Новина по темі: ПОРОШЕНКО: НОВІ ПЗРК ТА КОМПЛЕКС КРИЛАТИХ РАКЕТ – ПЛАНИ НА 2019 РІК


Розроблений КП СПБ «Арсенал» комплекс здатен виявляти цілі на відстані до 5,5 км, а його час бойової готовності становить 5 секунд.

 

190131 Duet 2


Такий модуль, з додатковим обладнанням, може бути встановлений на різні види легкої бронетехніки, безпілотні літальні апарати, чи стаціонарні блокпости.

 

190131 Duet 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues