190201 opsn 0Оптико-прицільна станція (ОПСН-І) розроблена ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», перша та єдина в Україні такого класу. Завдяки начинню – оптиці, тепловізору, далекоміру та лазерному каналу управління станція вона є надточною.

 

 


Про це, як повідомляє Defense Express розповідають журналісти «5 каналу».


«Лазерний канал керування ракетою забезпечує високоточне наведення ракети на відстані до 7 км. Точність наведення така, що на таких відстанях ми можемо потрапити буквально у кватирку», - розповідає головний конструктор Ізюмського приладобудівного заводу Валерій Коваленко.

 


Такі станції можуть бути встановлені на гелікоптерах, безпілотниках, кораблях та бронетехніці.

 

Публікація по темі: ТОП-5 РОЗРОБОК ОЗБРОЄННЯ ВІД ПІДПРИЄМСТВ «УКРОБОРОНПРОМУ» У 2018 РОЦІ


«Ми працювали дуже довгий час з французами, працювали з англійцями, працювали з ПАР, з Китаєм… От усе саме сучасне, що там було, закладене тут. Ну й, як я вже казав, додатково, наше ноу-хау…якого в імпортних зразках ніде нема лазерного каналу управління ракетою», - додав Валерій Коваленко.

 

190201 opsn 1


Французький аналог такої станції коштує близько 1,5 млн євро й розроблявся приблизно 1,5 роки. Вітчизняний аналог з «Ізюмського приладобудівного заводу» стоїть вдвічі дешевше й був створений за 8 місяців (хоч сама концепція від задуму до примірника розроблялася майже 2 роки).

 

Новини по темі: В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ СУЧАСНУ ОПТИКО-ПРИЦІЛЬНУ СТАНЦІЮ ОПСН-І


Випробування нової станції в цеху проведуть у цьому місяці (лютому - прім. ДЕ), а серійне виробництво нових станцій заплановане на майбутній рік.

 

190201 opsn 2

 

Варто додати, що Ізюмський завод поставляє приціли для комплексів «Стугна-П» та «Бар'єр», а з 2017 року серійно виготовляє прилади «ПН-КУ» (для легкого ПТРК «Корсар»). Лише за минулий рік вітчизняне підприємство поставило сотні таких сучасних прицілів для потреб ЗСУ.

 

190201 opsn 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues