190206 DPSMD 0Туреччина виступає за продовження діалогу між Росією і США стосовно Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

 

Як інформує УНН, з посиланням на агентство Anadolu, про це заявив у понеділок офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин.

 

“(Рішення Вашингтона і Москви призупинити виконання своїх зобов’язань в рамках ДРСМД) веде до нової гонки озброєнь. Безумовно, це турбує всіх нас. У нас є певні очікування, і ми звертаємося із закликом до всіх сторін: якщо в угоді потрібно щось переглянути , то це потрібно зробити за допомогою діалогу”, — наводить агентство Anadolu слова представника президента Туреччини.

 

Публікація по темі: РАЗРЫВ ДОГОВОРА О РСМД. ПРИЧИНЫ И ПОСЛЕДСТВИЯ


Нагадаємо, 3 лютого США офіційно повідомили про призупинення участі в Договорі про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) і початку процедури виходу з нього.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, США допоможуть Україні у питаннях безпеки на тлі порушення РФ «ракетного договору».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues