190111 VILHA 2Одним з найбільш показових прикладів успішної реалізації заходів Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу у 2018 році є створення технологічних і промислових умов для серійного виробництва елементів високоточної системи залпового вогню «Вільха».

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю для спеціалізованого журналу Defense Express повідомив директор державного підприємства Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Український центр «Безпека» Владислав Глазунов.

 

За його словами, «по всіх підприємствах-суміжниках генеральним конструктором «Вільхи», підписані акти «про створення спеціальних технологій для серійного виробництва».

 

«Я вважаю це серйозний крок, який дозволяє говорити про те, що система «Вільха» сьогодні існує не тільки як розробка, а саме як серійний зразок, виробництво якого вже розгорнуто», - наголосив Владислав Глазунов.

 

190111 VILHA 1

 

Новина по темі:В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ БАЗИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ

 

Як повідомив Defense Express Владислав Глазунов, ДП «Український центр «Безпека» за дорученням МЕРТ відповідає за укладання та супроводження контрактів на технічне переоснащення оборонних підприємств. «В ході цієї роботи ми аналізуємо ефективність заходів, які планують підприємства в частині, що стосується виконання завдань в рамках реалізації держоборонзамовлення. І, природно, проводимо моніторинг процедури відбору виконавців і співвиконавців з технічного переоснащення, так як, з огляду на гриф секретності за окремими позиціями, далеко не всі закупівлі можна виставляти на загальний огляд. При цьому зробити все потрібно максимально ефективно для того, щоб уникнути корупційної складової», - наголосив директор ДП «Український центр «Безпека».

 

Як раніше повідомляв Defense Express, в травні 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив Державну програму виробництва українських боєприпасів та Державну цільову програму реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року.

 

Довідка Defense Express:

 

Реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Вільха" – глибока модернізація радянського РСЗВ "Смерч". На відміну від некерованих ракет, що застосовуються РСЗВ "Смерч", 300-мм ракета "Вільха" оснащена системою самонаведення і здатна гарантовано вражати цілі на відстані до 120 км.


На відміну від радянської РСЗВ, яка покривала одним залпом території в кілька футбольних полів, тепер кожна ракета має здатність наводитись на власну ціль, і на може знищувати не площадні цілі, як РСЗВ "Смерч", а конкретні цілі з числа важливих точковим попаданням.


"Вільха" – це перший зразок українських озброєнь, що за останній час пройшов шлях від розробки до початку серійного виробництва.

 

Публікації по темі:

 

«ВІЛЬХА» ЙДЕ В СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО: ВІЙСЬКОВИЙ ЕКСПЕРТ ПРО УКРАЇНСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ

 

ПРО ПІДСУМКИ 2018 РОКУ ДЛЯ ОПК ТА ОБОРОНИ УКРАЇНИ. Ч.1

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС – ИНТЕРВЬЮ С ДИРЕКТОРОМ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР «БЕЗПЕКА» ВЛАДИСЛАВОМ ГЛАЗУНОВЫМ

 

Новини по темі:

 

ДП «БЕЗПЕКА» ВЕДЕ ПЕРЕГОВОРИ ЩОДО ПОСТАВКИ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОВТ З США

 

ПОЛТОРАК: ПОЧИНАЄМО СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues