190208 ARTEM 0За результатами реалізації підписаного з ДП «Безпека» контракту ДАКХ «Артем» переоснастить виробництво та отримає передові світові технології виробництва гільз та корпусів артилерійських боєприпасів.

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю для Defense Express розповів директор ДП «Безпека» Владислав Глазунов.

 

«Перед підписанням контракту із закупівлі устаткування для виробництва корпусів боєприпасів крупного калібру ми провели дуже скрупульозний аналіз. Була обрана передова технологія, яку сьогодні в оборонній галузі в усьому світі використовують близько чотирьох країн. Я вірю, що ми реалізуємо цю технологію і в Україні», - заявив директор ДП «Безпека».

 

Яку саме технологію будуть використовувати при організації виробництві гільз для артснарядів Владислав Глазунов не уточнив, однак він зазначив, що попередній прорахунок собівартості виробів при застосуванні такої технології показав майже двократне її зниження.

 

190208 ARTEM 2

 

«Саме цим шляхом йде ДАХК «Артем», і в 2019 році ми ці роботи завершимо. Той технологічний процес і нове обладнання, яке закуповується для ДАХК «Артем», дозволяє на одній лінії виробляти корпуси снарядів крупних калібрів, а на іншій - гільзи. Це завдання можна вирішити, що підтвердили американські інженери», - додав Владислав Глазунов.

 

Нагадаємо, що в серпні минулого року Президент України, відвідавши київське підприємство «Артем», заявив про значний прогрес, якого вдалося досягти в вітчизняному виробництві артилерійських боєприпасів. Саме тоді було запущено виробництво 152-мм артилерійських боєприпасів на ДАКХ «Артем».

 

Публікації по темі:

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.1


СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.2


США ПОМОГУТ УКРАИНЕ С ПРОИЗВОДСТВОМ БОЕПРИПАСОВ


Новини по темі:


В УКРАЇНІ НАЛАГОДЖЕНО СЕРІЙНЕ ВИРБНИЦТВО РСЗВ «ВІЛЬХА»


МОДЕРНІЗОВАНА УКРАЇНСЬКА РАКЕТА Р-27 ДОЗВОЛИТЬ ЛЬОТЧИКАМ ПРАЦЮВАТИ ЗА ПРИНЦИПОМ – «ВИСТРІЛИВ ТА ЗАБУВ»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues