190208 IMPULSE 1Шосткінський казенний завод «Імпульс» підписав контракт з Українським центром «Безпека», яким передбачається переоснащення виробництва новим обладнанням, що до 2020 року дасть змогу розширити лінійку детонаторів.

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Defense Express розповів директор Українського центру «Безпека» Владислав Глазунов.

 

«Контракт з «Імпульсом» підписаний і частково профінансований. До середини 2019 р. я переконаний, ми зможемо самостійно виробляти детонатор В-429, основний для крупного калібру. Потім - до середини уже 2020 г. - лінійка детонаторів буде суттєво розширена», - зазначає Владислав Глазунов.

 

Директор Українського центру «Безпека» додав, що для початку потрібно підготувати усю документацію. Після чого буде обговорено всі технологічні аспекти автоматизації виробничих процесів.

 

190208 IMPULSE 0

 

Зазначене здійснюється в рамках реалізації в реалізації Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу ОПК) до 2021 року.

 

ДП «Український центр «Безпека» за дорученням МЕРТ відповідає за укладання та супроводження контрактів на технічне переоснащення оборонних підприємств.

 

Раніше Defense Express також повідомляв, що СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.1

 

Нагадуємо, що у вересні 2018 року, завод «Імпульс» спільно з ДАКХ «Артем» закінчив випробування артилерійського детонатору В-429 та має розпочати його серійне виробництво.

 

Довідка Defense Express:

 

Державне підприємство «Український центр «Безпека» створено у 1993 році на базі Українського науково-дослідного центру комп’ютерної безпеки при ВО «Завод «Арсенал». Основний напрям діяльності – розробка, виробництво, впровадження, обслуговування, дослідження ефективності систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації.


У липні 2017 року Український центр «Безпека» уповноважено на здійснення функцій служби замовника для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення

 

Публікації по темі:

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.1

 

СОЗДАТЬ НОВЫЙ БАЗИС. Ч.2

 

Новина по темі:

 

У 2019 РОЦІ ДАКХ «АРТЕМ» НАЛАГОДИТЬ ВИРОБНИЦТВО ГІЛЬЗ ТА КОРПУСІВ АРТБОЄПРИПАСІВ


ЗАВОД «ІМПУЛЬС» В ЦЬОМУ РОЦІ ПРИДБАЄ 35 НОВИХ СТАНКІВ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues