190217 IDEX17 лютого у Національному виставочному центрі Абу-Дабі (Abu Dhabi National Exhibition Centre, ADNEC) розпочала роботу чергова Міжнародна оборонна виставка та конференція IDEX (The International Defence Exhibition and Conference) 2019. Разом з IDEX традиційно відкрилась і Військово-морська оборонна виставка NAVDEX 2019 (Naval Defence Exhibition).

 

Українські оборонні підприємства цього року представлені на об’єднаному Національному стенді під проводом ДК «Укобронпром». Практичну роботу з організації стенду на виставці провели фахівці ДГЗІФ «Укрінмаш».

 

На заході працює потужна офіційна делегація на чолі з Першим заступником Секретаря РНБО Олегом Гладковським. До її складу також увійшли Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голова Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу Юрій Бровченко, заступник Міністра оборони України Ігор Павловський та інші посадові особи. Основним завданням роботи офіційної делегації є розширення присутності українських виробників на світовому ринку озброєнь.

 

 

Міжнародні профільні виставки IDEX та NAVDEX є унікальною платформою для встановлення та зміцнення відносин з урядовими установами, підприємствами та збройними силами різних країн світу. В цьому році виставка займає всю територію найсучаснішого виставкового центру, площа якого складає 133 000 кв.м.

 

Новини по темі: 

«СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 УКРАЇНСЬКІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ «НЕПТУН» ТА «ВІЛЬХА»

НА IDEX-2019 ПРЕДСТАВИЛИ БТР КОМПАНІЇ CALIDUS LLC З УКРАЇНСЬКИМ БОЙОВИМ МОДУЛЕМ «ШТУРМ»

«ЛУЧ» ПОКАЗАВ ЯК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ БЕРЕГОВИЙ КОМПЛЕКС «НЕПТУН»«ЛУЧ» ПОКАЗАВ ЯК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ БЕРЕГОВИЙ КОМПЛЕКС «НЕПТУН»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues