190219 mc21 0Терміни запуску в серійне виробництво російського середньомагістрального літака МС-21 зсуваються на кінець 2020 року через необхідність створення власного композитного крила.

 

 

 

Про це журналістам розповів глава «Ростех» Сергій Чемезов в ході міжнародної оборонної виставки IDEX-2019, повідомляє Defense Express з посиланням на ТАСС.


«У зв'язку з тим, що американці зупинили постачання композитних матеріалів, ми переходимо на свої композитні матеріали», - зазначив він.

 

Новина по темі: АМЕРИКАНСЬКІ САНКЦІЇ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИ РОСІЙСЬКИЙ МС-21 БЕЗ КРИЛ


За словами Чемезова, зараз начебто завершуються випробування, російських аналогів, створених спільно з «композитним дивізіоном» «Росатома». З цієї причини «кілька зсувається» термін запуску МС-21 в серійне виробництво.

 

Новина по темі: ІТАЛІЙСЬКИЙ ПАРТНЕР ПІШОВ З «ЦИВІЛЬНИХ ЛІТАКІВ СУХОГО»


«Ми повинні були вже в кінці цього року перші літаки випустити в серію, зараз це зсунеться десь до кінця 2020 року», - заявив він.

 

190219 mc21 1

Четвертий дослідний зразок середньомагістрального пасажирського літака МС-21-300 (серійний номер 21006) у будівництві в цеху Іркутського авіаційного заводу. Іркутськ, 31 січня 2019 / Фото: ВАТ «Об'єднана авіабудівна корпорація»


Варто зазначити, що численні експерти раніше називали значно більші терміни «імпортозаміщення» американських композитів на російські, тому що, окрім різних випробувань і повторної сертифікації відсутніх наразі компонентів для крила МС-21, необхідно буде налагодити й серійне виготовлення композитів для літака, яке на даний момент в РФ відсутнє. Також викликає сумніви якість заміни – існуючи варіанти товщі та важчі ніж японо-американські аналоги, що може суттєво відбитися на конкурентоспроможності російського літака.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКИЙ SUKHOI SUPERJET 100 НЕ ПОЛЕТИТЬ В ІРАН ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ США

 

Нагадаємо, у січні стало відомо, що до припинення постачання композитних матеріалів для крила літака МС-21 привели санкції США щодо Об'єднаної авіабудівної корпорації та «Ростех». Вони потрапили під санкції США у вересні минулого року.

 

Новина по темі: В РФ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ ЗАКРИВАЄТЬСЯ ВИРОБНИЦТВО ПАСАЖИРСЬКИХ ЛІТАКІВ АН-148


Розробники літака тоді повідомили, що ряд компонентів для композитів, що використовувалися для крила і частини кіля, йшли з США (компанія Hexcel) і Японії (компанія Toray Industries), але нещодавно, під тиском Вашингтону, відвантаження припинилася. При цьому було відзначено, що запасу «санкційних» композитів вистачить лише на 6 літаків.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКА ЦИВІЛЬНА АВІАЦІЯ: «ЛЕТИМО НА ОДНОМУ КРИЛІ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues