190219 Malahit 0ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» організувало успішну демонстрацію нової версії глибоко модернізованої РЛС метрового діапазону для військових аташе іноземних країн. Демонстрація випробувань пройшла на одному з військових полігонів Київської області.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR


Усі ключові механізми радару, окрім антени, є новими та розробленими інженерами української приватної компанії. Представники посольств іноземних країн, що відвідали демонстрацію, дуже позитивно оцінили нову розробку українських фахівців. Було заявлено, що радар має великі експортні перспективи.

 

 

Це підтверджено, зокрема, проявленим інтересом індійських партнерів «Спецтехноекспорту» до нової розробки. Вже під час міжнародної виставки «АероІндія 2019», що проходитиме 20-24 лютого у м. Бангалор, відбудеться ряд переговорів щодо потенціалу виробництва українського радара метрового діапазону на потреби Збройних сил Індії.

 

Новина по темі: ХК «УКРСПЕЦТЕХНІКА» РОЗРОБИЛА АНТЕНУ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ ДЛЯ РЛС «МАЛАХІТ»


Нова розробка — це повністю твердотільний радар УКХ діапазону, призначений для виявлення повітряних цілей різних типів на далеких відстанях та раннього попередження про появу ворожого об’єкту у повітрі. Цей радар здатен виявляти цілі, що залишаються невидимими на смугах інших частот. При цьому, робота радару однаково ефективна за різних погодних умов.

 

Загальним недоліком існуючих до цього часу УКХ радарів була низька точність виявлення цілей. В новому радарі цей недолік було успішно усунуто за допомогою новітніх методів обробки сигналів і координат. Таким чином, під час виконання бойових завдань даний радар здатен забезпечувати точне цілевказування для систем протиповітряної оборони. При цьому, радар залишається практично невразливим для протирадарних ракет.

 

190219 Malahit 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues