190221 ppoZCU 0На одному з військових полігонів відбувся завершальний етап випробувань відновлених зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони ЗРК 2К12-2Д «Куб» та БМ9К330 «Тор».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на офіційну сторінку Головнокомандувача Збройними Силами України – Начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко у Facebook.


Віктор Муженко взяв участь у випробуваннях зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України, які цими днями тривають на державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині.

 


Завдяки зусиллям військових науковців та фахівців оборонної галузі, вдалося додатково відновити та модернізувати ЗРК 2К12-2Д «Куб» та БМ9К330 «Тор», які цього тижня вперше виконали дослідні стрільби.

 

190221 ppoZCU 1


«Завершується проведення випробовувань модернізованих комплексів протиповітряної оборони, які повертаються до бойового складу Збройних Сил України. Це дасть нам можливість формувати нові підрозділи, суттєво підвищити спроможності зенітно-ракетних військ ЗС України і в цілому підвищити ефективність системи протиповітряної оборони і військ, і держави» - відзначив генерал армії України Віктор Муженко.

 

190221 ppoZCU 2

 

Крім комплексів «Тор» та «Куб», також пройшли вогневі випробовування модернізовані комплекси С-125 та ЗСУ-23-4М «Шилка».

 

190221 ppoZCU 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues