190221 plastun 0Київська приватна компанія «Науковий Виробничий Центр «Інфозахист» представила на міжнародній виставці IDEX-2019 модернізовану малогабаритну тактичну систему радіорозвідки «Пластун-РП-3000».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.


Ця модель є продовженням більш раннього пристрою «Пластун РП-525», який вже має досвід застосування у ЗСУ, у тому числі й під час бойових дій на Донбасі. Під час розробки спеціалісти з НВЦ «Інфозахист» вдосконалили систему радіорозвідки, враховуючи досвід бойового використання ранньої системи.

 

Публікація по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»- НЕЗАБАРОМ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018»


«Пластун-РП-3000» призначено для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення. В режимі реального часу система обмінюється даними для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристиками для формування єдиного розвідувального поля.

 

190221 plastun 1

Малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун-РП-3000» на виставці IDEX-2019. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 20 лютого 2019 року / Фото: НВЦ «Інфозахист»


При цьому «Пластун» є дуже мобільним (може переноситися й встановлюватися простими бійцями) й не потребує особливого місця для розгортання. До того ж система має простий інтерфейс з touchscreen екранами, де будь-яка функція доступна на відстані трьох дотиків.

 

190221 plastun 2

Технічні характеристики малогабаритної тактичної системи радіорозвідки «Пластун-РП-3000» / Фото: НВЦ «Інфозахист»

 

Тактична система успішно реалізує виявлення радіомереж та робочих частот тактичної (УКХ), оперативно-тактичної (КХ) ланки, засобів зв’язку та передачі даних малих диверсійно-розвідувальних груп. Вона здатна визначати місцеперебування станцій зв’язку з ППРЧ (військові радіостанції російського виробництва - P-187 «Азарт», Р-392 «Арахіс») та координати станції РЕБ. Також «Пластун-РП-3000» може фіксувати цифрові канали керування та передачі інформації, місцеперебування літальних апаратів і БПЛА, виявляє способи передачі даних контрбатарейних засобів та реалізує синхронну пеленгацію та демодуляцію частотно-модульованих сигналів.

 

Новина по темі: НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» РОЗРОБИВ СУЧАСНУ МАЛОГАБАРИТНУ ТАКТИЧНУ СИСТЕМУ РАДІОРОЗВІДКИ «ПЛАСТУН-РП-3000»


Нагадаємо, вперше вітчизняний комплекс було представлено під час XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека -2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройшла у Києві.

 

190221 plastun 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues