190222 T84u 0Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод» (ХБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», почало модернізацію танків Т-80УД до рівня Т-84У.

 

 


Про це розповів комерційний директор ХБТЗ Олександр Столярчук під час недавнього інтерв’ю журналістам, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ХБТЗ ВИГОТОВИВ ВЖЕ ПОНАД СОТНЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ВІДЕО)


«Ми починаємо модернізовувати, відновлювати танки Т-80УД до зразка Т-84», - наголосив Олександр Столярчук.

 


Кількість танків, які підлягають такій модернізації наразі не розкривається (канал ICTV повідомив про «з десяток панцерників» - прим. ДЕ), проте відомо, що це досить великий контракт, над яким підприємство буде працювати кілька років.

 

Новина по темі: "ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА" ТА "ХКМБ ІМ. МОРОЗОВА" ГОТУЮТЬ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ Т-84 ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ДО ЗC УКРАЇНИ


«…Трирічний в нас заказ. Він вже в нас відкритий. Ми вже почали роботи. Є вже перші зразки які прийшли до нас на завод. Ми вже починаємо їх дефекту вати, й будемо і надалі нарощувати ці зусилля», - відзначив комерційний директор ХБТЗ.

 

190222 T84u 1

 

Нагадаємо, у порівнянні з версією Т-80УД, класичний Т-84У зразка 2000 року має — покращену броню, нову башту, новий динамічний захист, більш потужний двигун (потужністю 1200 к.с. замість 1000-сильного), допоміжну силову установку, тепловізійний приціл, супутникову навігацію, лазерний далекомір для командира та іншими поліпшення.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВЛЕНІ МОДЕРНІЗОВАНІ ТЕПЛОВІЗІЙНІ ПРИЦІЛИ ДЛЯ БРОНЕТЕХНІКИ ЗСУ (ВІДЕО)


Своєю чергою, танки Т-84, яки були відновлені на початку минулого року, також отримали цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» та значну модернізацію прицільного комплексу.

 

190222 T84u 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues